BUDUJEMY

FARMY WIATROWE FOTOWOLTAICZNE BIOGAZOWE

FARMY WIATROWE FOTOWOLTAICZNE BIOGAZOWE

ROZWIJAMY

XOOG EPC (z ang. Engineering, procurement and construction) jest w pełni prywatnym, niezależnym generalnym wykonawcą działającym w obszarze Odnawialnych Źródeł Energii (OZE). Nasze realizacje przyczyniają się do wzrostu udziału polskiego kapitału w sektorze energetyki.

Nasz zespół posiada bogate doświadczenie w realizacji projektów OZE, specjalizujemy się w pełnej obsłudze procesu budowlanego jako Generalny Wykonawca. Obsługujemy inwestycje od wstępnej koncepcji PZT, przez szczegółowe planowanie, aż po realizację.

Łączymy profesjonalizm z innowacyjnością, co pozwala nam nie tylko optymalizować koszty i czas realizacji projektów, ale także gwarantować najwyższą jakość naszych usług.

Nasze podejście do realizacji projektów charakteryzuje się szczegółowością, precyzją i zaangażowaniem na każdym etapie – od wstępnych konsultacji z inwestorem, przez przemyślany dobór komponentów, po skuteczne przeprowadzenie wszystkich prac budowlanych zarówno w branży konstrukcyjnej jaki i elektroenergetycznej aż do uzyskania pozwolenia na użytkowanie naszych instalacji.

Kluczowe aspekty naszej oferty

EPC Contracting
Współpraca na zasadach kontraktu EPC (Engineering, Procurement, Construction), co oznacza, że razem z inwestorem ponosimy odpowiedzialność za cały proces inwestycyjny, doradzając w zakresie rozwiązań technicznych i formalnoprawnych.

Pełna Integracja
Oferujemy szeroki zakres usług od uzgodnień z Operatorami Systemu Dystrybucyjnego, przez projektowanie i budowę, aż po przyłączenie instalacji do sieci i uzyskanie pozwolenia na użytkowanie.

Optymalizacja Kosztów i Czasu
Nasze doświadczenie pozwala na efektywną optymalizację kosztów i czasu realizacji projektów, w tym przyłączy energetycznych.

Transparentność i Jakość
Pracujemy transparentnie, jasno określając zakres, terminy, dobór komponentów oraz kluczowe kryteria jakościowe, by sprostać oczekiwaniom inwestora.

Partnerstwo i Współodpowiedzialność
Cenimy współpracę opartą na partnerstwie, gdzie każda inwestycja jest integralną częścią większego planu inwestycyjnego. Nasze standardy obejmują współodpowiedzialność, dostępność, zaangażowanie oraz zabezpieczenie ryzyka.

Zrównoważone Rozwiązania
Nasze projekty skupiają się na efektywnym wykorzystaniu zasobów i zrównoważonym rozwoju m.in. z wykorzystaniem zasad Cable Pooling oraz Linii bezpośrednich.

Zintegrowany Zespół Ekspertów
Dysponujemy zespołem specjalistów i podwykonawców z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej, gotowych realizować nawet najbardziej złożone projekty.

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się, jak możemy wspomóc realizację Twojego projektu.

Dzierżawa ziemiOdkup projektu

W XOOG EPC łączymy innowacyjność z tradycją solidnego wykonawstwa, tak aby wspólnie z naszymi inwestorami tworzyć projekty, które oprą się próbie czasu.

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się, jak możemy wspomóc realizację Twojego projektu. Nasz zespół specjalistów jest gotowy, by dostarczyć niestandardowe rozwiązania, które spełnią Twoje oczekiwania i przyczynią się do budowania energetyki przyszłości.

Współpracując z nami, dołączasz do grona świadomych inwestorów, którzy nie tylko dążą do osiągnięcia sukcesu ekonomicznego, ale także pragną pozostawić po sobie pozytywny ślad dla przyszłych pokoleń.